Pobiegli by pomóc

Poznań Business Run to 1 z 6 biegów Poland Business Run, organizowanych jednocześnie w 6 miastach. Cel jest jeden – pomóc potrzebującym. „Poznań Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. Biorąc w nim udział wspierasz działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach.”

20150914_113903_resized2Wielokrotnie zastanawialiśmy się, dlaczego organizator wybrał formę sztafety i doszliśmy do wniosku, że nie bez powodu. Kryje się w tym głębsza metafora. Jeśli chcemy skutecznie pomagać osobom potrzebującym musimy działać jak zespół. Pojedynczy, nawet najlepszy zawodnik sam niewiele wskóra. Najlepsze rezultaty osiągniemy, gdy połączymy siły. Tak, też było 6go Września. Wspólnymi siłami, wraz z innymi biegaczami, przedsiębiorcami, pracownikami z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Katowic, Krakowa i Łodzi udało się uzbierać ponad 1000000 zł, które zostaną przekazane na zakup protez osobom potrzebującym. Więcej o beneficjentach z Poznania można przeczytać na stronie: http://poznanbusinessrun.pl/pl/beneficjenci-2015

Drużynę EMITT reprezentowali: Marcin Kęsy, Szymon Fluks, Wiktor Maćkowiak, Bogusz Podgórski i Bartosz Majorczyk. 19-sto kilometrową trasę pokonali w 57:14 zajmując pierwsze miejsce w rywalizacji sportowej.
Emitt: „PBR to wspaniała inicjatywa, robimy to co kochamy i jednocześnie pomagamy”.

Do zobaczenia za rok!